top of page
koupelna Daniela Bilan
kuchyně Daniela Bilan

Návrh rodinného domu, kulturních, či komerčních objektů, developerských projektů, případně rekonstrukce stávajících staveb. Díky široké síti spolupracujících profesionálů umím zpracovat projekty všech měřítek. Praktická stránka využití objektu je vždy propojena s vysokou estetickou kvalitou a nadčasovostí. O vzhledu novostavby přemýšlím vždy v souvislosti s interiérem. Tato úzká provázanost dovoluje vnést do Vašeho objektu promyšlené uspořádání jednotlivých místností i nábytku. Komponovat průhledy do exteriéru, i mezi jednotlivými místnostmi a využít efektivně konstrukční systém k maximálnímu estetickému účinku.

Za svou více jak desetiletou praxi v oboru jsem měla tu čest podílet se na spoustě zajímavých projektů. Mezi nejvýznamnější řadím Muzeum letectví v Mladé Boleslavi (architektura, interiér), Muzeum Škoda v Mladé Boleslavi (rekonstrukce - interiér), Staroměstské náměstí v Mladé Boleslavi (přestavba) nebo Centrála firmy Bosch - Radlická (interiér). Nejdůležitější jsou však pro mě běžní  klienti, kteří se na mě s důvěrou obrací se svými projekty rekonstrukcí, interiérů, či novostaveb rodinných domů. Snažím se vždy předčít jejich očekávání  a největší odměnou jsou pro mě reakce typu:  „Páni, no to by mě nikdy nenapadlo“.  

ARCHITEKTURA
A

R
c
h
i
t
E
K
t
U
R
A

SKICI
Skici používám zejména na začátku projektu, kdy klient ještě nemá jasnou představu o svém záměru. Může si tak vybrat z více variant, aniž bychom ztráceli čas vizualizacemi. Nemalá část klientů u této formy prezentace zůstane až do konce projektu.
T12.jpg
T7-8.jpg
T2.jpg
T3.jpg
T4.jpg
T5.jpg
T6.jpg
T8.jpg
T9.jpg
T10.jpg
T11.jpg
T1.jpg
T7.jpg
V
Í
c
E
V
P
O
R
t
L
F
O
I
U
bottom of page